KISA BİR SÜRE İÇİN GEÇERLİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM
100 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
KALİTELİ ÜRÜNLER EN UYGUN FİYAT
Oltu Tesbih
Palmiye Tesbih
Türkiye’de

tesbih

denince aklınıza gelen online alışveriş sitesi olmaktan gurur duyuyoruz!
Türkiye’de alışverin online adresi, en beğenilen alışveriş sitesi

Tesbihat

, 33 farklı kategoride 300’den fazla ürünü müşterilerimize ulaştırıyoruz. 100 bine aşkın üyeye, en iyi tesbihleri uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz.

Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa ve bütçeye hitap eden ürün çeşitliliğiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldıran tesbihat.com.tr'de ünlü ustaların, en sevilen tesbihlerini bulabilirsiniz.

Tesbihat online alışveriş siteleri arasında, en sevilen ve en güvenilen online alışveriş sitesi olmayı başaran tesbihat.com.tr, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor. Bu yüzden geliştirdiği kullanıcı dostu arayüz ve güvenli ödeme sistemleri, cazip ödeme koşulları ve hızlı ödeme, kolay iade yöntemi ile online alışverişi kolaylaştırıyor, alışveriş deneyiminin kalitesini arttırıyor.

33 farklı kategorisi arasında Kehribar Tesbih kategorisinde ünlü ustaların beğenilen kehribar tesbih ürünlerini, Damla Kehirbar Tesbih'lerini, Bakalit Kehribar Tesbih'lerini bulabilirsiniz. Kehribar Tesbih kategorisi altından genç ve yaşlılara sunulan farklı ürünler arasında her ihtiyacınız için yüzlerce arternatif bulabilirsiniz.Kehribar Tesbih ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirler. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun, hızlı tesbih alışverişi için başka adres aramayın.

Özel Yapım Tesbih ürünlerin alışverişi, en çok hassasiyet isteyen alışveriş türlerinden biridir. Gerek bütçe, gerek tasarım bakımından onlarca farklı alternatif arasından karar vermek, ihtiyaçlara en uygun ürünü satın almak zordur.

Gerek bütçe, gerekse tasarım bakımdan alternatif arasından karar vermek, ihtiyaçlara en uygun ürünü satın almak zordur. Kıyaslamalar yapılır, yorumlar okunur, seçenekler arttıkça kafalar karışır. Tesbihat'da Altın Tesbih, Gümüş Tesbih, Oltu Tesbih, gibi tesbih ürünler arasında farklı kategorilerde, farklı özelliklerde ünlü ustaların en popüler ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özel yapım olmalarından ötürü, el işçiliği çok önemlidir. Bu işi ancak yetenekli, deneyimli olan insanlar en iyi şekilde yapabilir. Basit bir şey gibi görünse bile aslında oldukça önemli bir konudur. Özel yapım tesbihler her yerde bulabileceğiniz tarzda tesbih çeşitleri asla değildirler. Tesbih alan müşterilerin yaptığı yöneltici yorumları okumak kararınızı kolaylaştırabilir. Yeni çıkanlar, en popüler olanlar, aşırı satanlar arasından dilediğinizi seçin, korkusuzca satın alın. Çok satan Oltu Tesbih, Ağaç Tesbih ve Doğal Taş Tesbihler uygun ödeme koşullarıyla ayağınıza kadar gelsin.

Sadece tesbih değil, Erkek Yüzük ve kaliteli Anahtarlık modelleri Tesbihat'da geniş ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Eskiden alyans dışında sadece kadınların aksesuar olarak kullandığı yüzükler artık günümüzde erkeklerin de yoğun olarak kullandığı bir aksesuar haline gelmiştir. Orijinal ürün ve garantileriyle, Tesbihat güvencesinde alışveriş fırsatınız varken zamanınızı ve vaktinizi boşa harcamayın, tek tıkla güvenli alışveriş yapma keyfini yaşayın. İhtiyaç duyduğunuz irili ufaklı yüzlerce tesbih ürünlerini uygun ödeme koşullarıyla, hızlıca ayağınıza gelsin.

Söz konusu hediye almak olunca hepimiz daha özenli davranıyor, ince eleyip yoğun dokuyoruz. Özel günlerin en hususi hediyesini vermek, sevdiklerimizi mesut etmek için maddi, manevi gayret harcıyoruz. Sayısız armağan alternatifleri arasından en idealine karar vermek zor bir iş. Ne alacağınızı bilemediğiniz durumlarda da girin tesbihat.com.tr'ye, hediye seçimi konusundaki yönlendirmelerle hediye seçiminizi kolaylaştırın. Onlarca ayrıcalıklı kategoride onlarca ürün şekli arasından dilediğinizi kolayca seçmenizi sağlayan hediyeler kısmından, ürün seçiminde sizi yönlendirip size yardımcı olmaktadır. Babalar Günü hediyeleri veya doğum günleri… Tıklayın, hem zamandan tasarruf edin, hem de sevdiklerinizi mutlu edin.

Tesbih, kültürümüzde erkeklerin vazgeçemeyeceği aksesuarları arasında yer bulmaktadır. Elde çekim veya koleksiyon anlamında tesbih kullanma bu zaman süreciyle gelişmiş ve tesbih yapılışı sanat haline getirilmiştir. Zamanımız tarihinde el emeği göz nuru ile özel tesbih üreten ustalarımız bulunmakta.

Çeşitli malzemelerle tesbih yapılabildiği üzere bu malzemelerin en kıymetli olan taşlar değer görür ve makbul olmakta.

Oltu taşı ile yapılan ürünler kullandıkça parlar ve daha hoş bir görüntü alır. Ahşap ile imal edilen tesbihler kullandıkça parlamakta ve renkleri git gide koyulaşmaktadır. Kuka, pelesenk, yılan ağacı bu gibi ürünler kullandıkça koyulaşıp daha hoş renk alıyor. Kehribar ürünlerin sarı tonları süre içinde git gide koyulaşmaktadır. Lakin bu zaman oltu ve ya ahşap gruplar kadar kısa süre değildir. Kehribarın renk alması yıllar alabilmekte.

Ağaç tesbih, kehribar, oltu, kuka, hayvan kemikleri vb. maddeler gibi tesbih üretiminde kullanılmaktadır. Evrenin çeşitli yerlerinde yetişen, ya çok nadir bulunabilen ya da kolayca bulunabilen ağaçlardan elde edilen malzemelerden üretilen ahşap tesbihler, ağaçların canlı olması nedeniyle özel olarak kabul edilmiştir. Ağaçların kokuları, dokusu ve şifalı özellikleri üretilen tesbihlere yansımaktadır. Bunun yanı sıra malzemenin doğal ve canlı olması sebebiyle hem canlılığının tesbihlerle devam etmesine hem de tesbih kullanan insanı iyi hissettirdiği düşünülür.

Çok farklı taş çeşitlerinden tasarlanan doğal taş tesbihler maliyet açısından diğer tesbihlerle kıyaslandığı zaman oldukça uygun ürünlerdir. Bu tesbihler birden çok doğal taşla tasarlanabilen, çok fazla çeşidi olan ve hoş görünümleriyle göze oldukça fazla hitap eden ürünlerdir. Birden fazla türü olan doğal taş tesbihler, bu ürünlere ilgisi olan her insanın beğenisini kazanabilir.

Her türlü maddeden üretilebilen tesbihler eskilerden bu zamana kadar kullanılan malzemeler arasından birisi de hayvanların kemikleridir. Türlü hayvan organlarından sağlanabilen bu malzemeler genel olarak diş, boynuz ve kabuk olarak sıralanmaktadır ve kendine özel özellikleri olan malzemeler mercan ve inci olarak bilinmektedir.

Kuka tesbihin sert bir yapısı vardır, ele verdiği kaygan yapı ve tesbihi kullandıkça renk değiştirmesi, koyulaşması özelliği nedeniyle takı yönünde tesbih üretiminde genel olarak kullanır, tercih edilir. Osmanlı tarihinde kuka sağlık yönünde genellikle kullanılmakta, çünkü kukanın en önemli özelliklerinden biri antibakteriyel olmasıdır. Kukanın maddesi bakterilerin oluşumunu önlemektedir ve olan mikropları yok etmektedir. Mikrop ve bakterilere karşı Osmanlı zamanında doktorların en çok tercih ettiği malzemeydi ve bu yüzden yanlarında her zaman kuka bulunurdu.