KISA BİR SÜRE İÇİN GEÇERLİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM
100 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
KALİTELİ ÜRÜNLER EN UYGUN FİYAT

Kurumsal

TESBİHAT 2006 yılında kurulmuş İstanbul-Beyazıt merkezli bir firmadır. Güvenli alışveriş kurallarını e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği göz nuru tesbihleri, özel tasarımlar olan gümüş erkek yüzükleri ve yine aynı şekilde özel tasarım olan takı çeşitleriyle toptan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir.

 

Güvenli çalışma düsturunu benimsemiş olmak en stratejik özelliğimizdir ki dolayısıyla bütün ürünlerimizde orjinal ve tamamen el yapımı ürünler satmaktayız. İlan ile ilgili açıklamalarımızda ne yazıyorsa aynı şekilde iade garantili olarak faturasıyla beraber müşterilerimize göndermekteyiz. Bütün ürünlerimiz kullanıcılarımızın daha az bir maliyet ödemeleri açısından Kargo Ücretsiz olacak şekilde gönderilmektedir.

 

TESBİHAT için en önemli kural müşterinin memnuniyetidir ve bu nedenle bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak geri iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir ve 09:00 - 00:00 çalışma saatlerinde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Siz de alışverişin keyfini çıkarmak istiyorsanız ve 365 gün boyunca indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.